Home Contact
logo KSK beveren-Leie

GEWESTELIJKE RESERVEN (2 PLOEGEN)

Published by admin | Filed under

KSK zal in 2016-2017 met 2 ploegen gewestelijke reserven aantreden, in reeks F en G.

 

CONTACTGEGEVENS:

Trainer: Manolito Vanderkerkhove – 0470422396 – manovdk@gmail.com

Trainer: Maarten Decocker – 0478/536036 – maarten.decocker@gmail.com

Afgevaardigde: Geert Hugelier – 0476/333641

 

TRAININGEN:

woensdag en vrijdag van 19.30 tot 21.00

 

VOORBEREIDING 2016-2017:

 

wo 27/07: start trainingen

zo 07/08 – 10u: KSK – Desselgem

zo 14/08 – 10u: KSK – Meulebeke

wo 17/08 – 19u30: KSK – Winkel Sport

zo 21/08 – 10u00: KSK – Lichtervelde en KSK-Heestert

wo 24/08 – 19u30: Oostrozebeke – KSK

zo 28/08 – 09u15: KSK – Hulste

zo 28/08 – 16u00: Bellegem – KSK

 

COMPETITIE: reeks F

4/09/2016 9:15 KSK B WS DESSELGEM A 5-0
11/09/2016 9:15 DEERLIJK B KSK B 5-1
18/09/2016 9:15 KSK B HEESTERT B 2-2
25/09/2016 9:15 JONG VIJVE A KSK B 3-1
2/10/2016 9:15 KSK B SV ANZEGEM B 1-2
9/10/2016 9:15 GD INGOOIGEM KSK B 2-0
16/10/2016 9:15 EMELGEM-KACHTEM B KSK B 4-0
23/10/2016 9:15 KSK B HULSTE SP. B 6-2
30/10/2016 9:15 WS DESSELGEM B KSK B 0-2
6/11/2016 9:15 KSK B E. KUURNE A 0-7
13/11/2016 9:15 VK AVELGEM B KSK B AMC
20/11/2016 9:15 KSK B JONG VIJVE B uitg
27/11/2016 9:30 JONG HELKIJN A KSK B   -
11/12/2016 9:15 HULSTE SP. A KSK B   -
18/12/2016 9:15 WS DESSELGEM A KSK B   -
8/01/2017 9:15 KSK B DEERLIJK B   -
15/01/2017 9:15 HEESTERT B KSK B   -
22/01/2017 9:15 KSK B JONG VIJVE A   -
29/01/2017 9:15 SV ANZEGEM B KSK B   -
5/02/2017 9:15 KSK B GD INGOOIGEM   -
12/02/2017 9:15 KSK B  EMELGEM-KACHTEM B   -
19/02/2017 9:15 HULSTE SP. B KSK B   -
26/02/2017 9:15 KSK B WS DESSELGEM B   -
5/03/2017 9:30 E. KUURNE A KSK B   -
12/03/2017 9:15 KSK B VK AVELGEM B AMC
19/03/2017 9:15 JONG VIJVE B KSK B   -
26/03/2017 9:15 KSK B JONG HELKIJN A   -
23/04/2017 9:15 KSK B HULSTE SP. A   -

 

 

COMPETITIE: reeks G

4/09/2016 9:15 MOORSELE A KSK C 3-0
11/09/2016 9:15 KSK C MOORSELE B 3-5
25/09/2016 9:15 KSK C WS BELLEGEM 1-3
2/10/2016 9:15 FC MARKE KSK C 0-2
9/10/2016 9:15 KSK C NS HEULE A 2-1
23/10/2016 9:15 REKKEM SPORT A KSK C 2-2
30/10/2016 9:15 KSK C AALBEKE SPORT A 2-2
6/11/2016 9:30 WEVELGEM CITY B KSK C 6-4
13/11/2016 9:15 KSK C  BESELARE B 5-0 (ff)
20/11/2016 9:30 JONG HELKIJN B KSK C   -
27/11/2016 9:15 KSK C  DOTTIGNIES   -
4/12/2016 9:15 KSV KORTRIJK KSK C 3-1
11/12/2016 9:15 KSK C DADIZELE A   -
18/12/2016 9:15 KSK C MOORSELE A   -
8/01/2017 9:15 MOORSELE B KSK C   -
22/01/2017 9:15 WS BELLEGEM KSK C   -
29/01/2017 9:15 KSK C FC MARKE   -
5/02/2017 9:15 NS HEULE A KSK C   -
19/02/2017 9:15 KSK C REKKEM SPORT A   -
26/02/2017 9:00  AALBEKE SPORT A KSK C   -
5/03/2017 9:15 KSK C WEVELGEM CITY B   -
12/03/2017 9:15 BESELARE B KSK C   -
19/03/2017 9:15 KSK C JONG HELKIJN B   -
26/03/2017 9:15 DOTTIGNIES KSK C   -
9/04/2017 9:15 KSK C SV KORTRIJK   -
23/04/2017 9:15 DADIZELE A KSK C   -