KSK Beveren-Leie » EERSTE ELFTAL
Home Contact
logo KSK beveren-Leie

EERSTE ELFTAL

Published by admin | Filed under

CONTACTGEGEVENS:

  • HOOFDTRAINER: Manolito Vanderkerkhove (0470/422396)
  • T2: Maarten Dekoker (0478/536036)
  • Keeper-trainer: Jean-Pierre Van Hulsen(0493/544979)
  • Afgevaardigde: Ben Vandevoorde – Filiep Desmet(0479/253211)

 

KERN 2018-2019

Nr. Naam Voornaam
1. Ghyselinck Matthias
3. Vanlerberghe Michiel
4. Vanhollebeke Glenn
5. Verhulst Emiel
6. Lams Bart
7. Verlinden Mats
8. Delecluyse Axel
9. Van Hoe Livio
10. Decouttere Arno
11. Vanhoucke Jordy
12. Demeulemeester Bruno
14. Maes Gauthier
15. Sclabi Mathieu
16. Kuik Valentino
17. Depoortere Niels
18. Verhaeghe Ruben
19. Vanthuyne Simon
20. Bossuyt Nathan
21. De Backere Pieter-Jan
22. Damman Maxim
23. Nuytten Aaron
25. Meerschman Thomas
26. Janssen Frederick
27. Deboiserie Cas
28. Van Craeyenest Matthies
29. Lavens Dries
30. El Ouassif Ismael
31. Decaluwe Alessandro
32. Ekounda Fabric Nah
42. Claeys Stijn
47. Vercaemer Jordy
49. Van De Vyver Robbe
51. De Smet Frederik
55. Vanlerberghe Maarten

 

 

TRAINING:

  • dinsdag van 19.30 tot 21.30 – Kleedkamer 1 – Terrein 2
  • donderdag van 19.30 tot 21.00 – Kleedkamer 1 – Terrein 2
  • eerste training op 10 juli

 

VOORBEREIDING Tweede Provinciale B (vanaf 10 juli op deze pagina):

19 juli: KSK – Hooglede: 2-2

21 juli: tornooi Schepen van de Sport

27 juli om 19.30u: KSK – Harelbeke: 1-5

29 juli om 17.00: Ledegem- KSK (Beker WVlaanderen): 0-2

02 aug om 19.30: KSK – Meulebeke

04 aug om 15.00: KSK – Avelgem B

05 aug om 17.00: KSK – Club Roeselare(Beker WVlaanderen)

07 aug om 19.30: KSK – Jong Helkijn

09 aug om 19.00: KSK – Avelgem

11 aug om 10.00: KSK – Aarsele

12 aug om 17.00: Varsenare – KSK:(Beker WVlaanderen)

16 aug om 19u: KSK – Gullegem Beloften

19 aug om 17.00: KSK – Diksmuide (Beker WVlaanderen)

23 aug om 19u30: Lendelede – KSK

25 aug om 17.00: KSK – Desselgem (Clubweekend)

26 aug om 16.00: Kluisbergen- KSK

 

COMPETITIE:

Tweede Provinciale B

2/09/2018 15:00 FC SP. HEESTERT KSK   –
9/09/2018 15:00 KSK SV MOORSLEDE   –
16/09/2018 15:00 US PLOEGSTEERT KSK   –
23/09/2018 15:00 KSK SK NIEUWKERKE   –
30/09/2018 15:00 BL. OTEGEM KSK   –
7/10/2018 15:00 KSK SV ANZEGEM A   –
14/10/2018 15:00 S.V. WEVELGEM CITY A KSK   –
21/10/2018 15:00 KSK K. ZWEVEGEM SP.   –
28/10/2018 15:00 K. SK GELUWE KSK   –
4/11/2018 14:30 KSK K.F.C. MOEN   –
11/11/2018 14:30 KSK SC ZONNEBEKE   –
18/11/2018 14:30 K. RC BISSEGEM KSK   –
25/11/2018 14:30 KSK R. DOTTIGNIES SP. A   –
2/12/2018 15:00 V.V. TIELT KSK   –
9/12/2018 14:30 KSK OL. LEDEGEM A   –
16/12/2018 14:30 KSK FC SP. HEESTERT   –
6/01/2019 15:00 SV MOORSLEDE KSK   –
13/01/2019 14:30 KSK US PLOEGSTEERT   –
20/01/2019 14:30 SK NIEUWKERKE KSK   –
27/01/2019 14:30 KSK BL. OTEGEM   –
3/02/2019 15:00 SV ANZEGEM A KSK   –
10/02/2019 15:00 KSK S.V. WEVELGEM CITY   –
17/02/2019 15:00 K. ZWEVEGEM SP. KSK   –
24/02/2019 15:00 KSK K. SK GELUWE   –
3/03/2019 15:00 K.F.C. MOEN KSK   –
17/03/2019 15:00 SC ZONNEBEKE KSK   –
24/03/2019 15:00 KSK K. RC BISSEGEM   –
31/03/2019 15:00 R. DOTTIGNIES SP. A KSK   –
7/04/2019 15:00 KSK V.V. TIELT   –
14/04/2019 15:00 OL. LEDEGEM A KSK   –