Home Contact
logo KSK beveren-Leie

EERSTE ELFTAL

Published by admin | Filed under

 

CONTACTGEGEVENS:

  • HOOFDTRAINER: Maarten Deschuymere (0472/586829)
  • T2: Manolito Vandekerkhove (0470/422396)
  • Keeper-trainer: Wesley Derycke (0477/822362)
  • Afgevaardigde: Claude Bamelis (0479/253211)

 

KERN 2017-2018

Matthias Ghyselinck, Aurelio Vandepitte

Yari De Langhe, Michiel Vanlerberghe, Gunther Vanden Brande, Emile Verhulst, Mathieu Sclabi, Jordih Demaeght, Maxim Damman, Cedrique Coussement, Sander Deschuymere, Guillaume Dewaele

Mats Verlinden, Axel Delecluyse, Arno Decoutere, Bruno Demeulemeester, Soufiane Boussaid, Koen Termote, Ruben Verhaeghe, Aaron Nuytten, Dries Lavens, Ismael

Bart Lams, Dries Bernaert, Jordy Vanhoucke, Pieter-Jan De Backere, Frederick Janssen, Cas Deboiserie

TRAINING:

  • dinsdag van 19.30 tot 21.30 – Kleedkamer 1 – Terrein 2
  • donderdag van 19.30 tot 21.00 – Kleedkamer 1 – Terrein 2
  • eerste training op 11 juli

 

VOORBEREIDING Tweede Provinciale B (vanaf 10 juli op deze pagina):

22 juli: tornooi Schepen van de Sport

27 juli om 19.30u: KSK – Dentergem: 7-3

01 aug om 19.30: Wielsbeke – KSK (Beker WVlaanderen): 2-1

03 aug om 19.30: KSK – Wortegem: 2-2

09 aug om 19.00: KSK – Racing Lauwe (Beker WVlaanderen): 4-5

10 aug om 19.30: KSK – Olsene: 6-1

13 aug om 17.00: Zwevezele – KSK (Beker WVlaanderen): 8-1

17 aug om 19.30: KSK – Meulebeke- 2-1

20 aug om 17.00: KSK – Jabbeke (Beker WVlaanderen): 1-5

24 aug om 19.30: KSK – Nokere/Kruishoutem

26 aug om 17.00: WS Desselgem – KSK

 

COMPETITIE:

Tweede Provinciale B

3/09/2017 15:00 K.VC DEERLIJK KSK   –
10/09/2017 15:00 KSK WEVELGEM  A   –
17/09/2017 15:00 HEESTERT KSK   –
24/09/2017 15:00 KSK GD INGOOIGEM   –
1/10/2017 15:00 KSK K. SK GELUWE   –
8/10/2017 15:00 BESELARE KSK   –
15/10/2017 15:00 KSK VK DADIZELE A   –
22/10/2017 15:00 NIEUWKERKE KSK   –
29/10/2017 15:00 KSK EM-KACHTEM   –
5/11/2017 15:00 R. DOTTIGNIES KSK   –
12/11/2017 14:30 KSK K.F.C. MOEN   –
19/11/2017 14:30 BL. OTEGEM KSK   –
26/11/2017 14:30 KSK ZWEVEGEM   –
3/12/2017 14:30 SV ANZEGEM KSK   –
10/12/2017 14:30 KSK OL. LEDEGEM A   –
17/12/2017 14:30 KSK K.VC DEERLIJK   –
7/01/2018 15:00 WEVELGEM A KSK   –
14/01/2018 14:30 KSK HEESTERT   –
21/01/2018 14:30 GD INGOOIGEM KSK   –
28/01/2018 14:30 K. SK GELUWE KSK   –
4/02/2018 15:00 KSK BESELARE   –
11/02/2018 15:00 VK DADIZELE A KSK   –
18/02/2018 15:00 KSK NIEUWKERKE   –
25/02/2018 15:00 EM-KACHTEM KSK   –
4/03/2018 15:00 KSK R. DOTTIGNIES   –
18/03/2018 15:00 K.F.C. MOEN KSK   –
25/03/2018 15:00 KSK BL. OTEGEM   –
8/04/2018 15:00 ZWEVEGEM KSK   –
15/04/2018 15:00 KSK SV ANZEGEM   –
22/04/2018 15:00 OL.LEDEGEM A KSK